Hizmetlerimiz

inci Kız Öğrenci Yurdu

ÇAMAŞIR HİZMETLERİ

makine

Öğrencilerimize personelimiz tarafından çamaşır yıkama imkanı sunulmakla birlikte; her katta 2 adet bulunan çamaşır odamızda çamaşır ve kurutma makinamız öğrencilerimizin kullanımına açıktır.

GÜVENLİK HİZMETLERİ

camera

Yurdumuzun güvenliği, 24 saat kapalı devre kamera sistemi ve güvenlik görevlileri ile bina içi ve bina dışı sağlanmaktadır. Ayrıca öğrencilerimiz parmak izli sistem ile yurdumuza giriş yapabilmekte böylelikle tam bir güvenli oluşturulmaktadır.

ETÜT ODASI

etut

Yurt Binamızın tüm katlarında yer alan geniş etüt odalarımız, öğrencilerimize sessiz, sakin ve ferah bir çalışma ortamı sunmaktadır. Etüt odamız 24 saat açık bulunmaktadır.

TEMİZLİK HİZMETLERİ

brooming

Hergün Ortak alan temizliği yapılan yurdumuzda, haftada bir oda temizliği, ücretsiz uyku ve nevresim, havlu setleri değişimi olmaktadır.10 günde bir çarşaf temizliği bulunmakla birlikte her katta 2 çamaşırhane bulunmaktadı

SAĞLIK HİZMETLERİ

doctor

Ecza dolabı ve ilkyardım malzemeleri ile gerekli altyapısı sağlanmış olan revir bölümüz mevcuttur.Nöbetçi sağlık personelimiz olan hemşiremiz bulunmaktadır.Acil durumlarda öğrencinin sağlık kuruluşuna ulaşımı sağlanmaktadır.

İNTERNET HİZMETLERİ

wifi

Binamızın her katında yüksek hızlı ( high speed )24 saat  kesintisiz kablosuz internet erişimi bulunmakta ve öğrencilerimize ücretsiz olarak internet hizmeti verilmektedir

RESTAURANT HİZMETLERİ

restaurant

Kahvaltımız 07:00 ve 12:30 saatleri arasındadır. Yemekler hafta içi 14:00 ve 00:00 saatleri arasındadır. Hafta sonu ise 14:00 ve 21:00 saatleri arasında verilmektedir. Her katta arıtılmış içme suyu bulunmaktad

SPOR SALONU

sporsalonu

Yurdumuzda bulunan spor salonumuz sağlıklı kalmak ve spor yapmak isteyen öğrencilerimizin ücretsiz olarak hizmetindedir.