HAKKIMIZDA

İnci Kız Öğrenci Yurdu

İnci Kız Öğrenci Yurdu

HAKKIMIZDA

Deprem yönetmeliğine uygun sigortalı yurdumuz kaliteyi yaşam biçimi olarak benimsemek; standardın sürekliliğini sağlamak ve iyileştirmek; öğrencilerimizin memnuniyetini sürdürmek; kurumumuzun güvenilirliğini ve saygınlığını arttırmak; verilen hizmetlerin yeterliliğini ve gelişimini güvence altına almak; memnuniyete odaklanmış kadromuz sayesinde yüksek kalitede konaklama sağlamak; hizmet sunumları yaparken kültürel ve sosyal alanlarda düzenlenecek etkinliklerle öğrencilerimizin iç huzuruna katkıda bulunmak politikamızdır.

Hiçbir siyasi kurum, kuruluş,  ile ilişkimiz olmayıp; T.C. MEB mevzuatlarına uygun olan yurdumuz aile sıcaklığını arayan, sessiz ve sakinliği tercih eden öğrencilerimizin yegane adresidir.

Yurdumuz aynı zamanda güven, huzur, başarı ve kalite arayan öğrencilerimizin noktası olmayı amaçlamaktadır. Pedagojik eğitim almış güler yüzlü idari kadromuz, personelimiz ile birlikte sınırsız ve hoşgörülü bir hizmet anlayışıyla öğrencilerimizin ve ailelerinin memnuniyetini hedeflemekteyiz.

Neden İNCİ KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Üniversite yaşamına değer katan ayrıcalıklarıyla yurdumuz konaklama hizmetini, sosyal ve kültürel etkinlikler ile zenginleştirmektedir.

Sessiz ve sakin kullanım alanlarıyla her an bireysel çalışmaya olanak tanıyan yurdumuzda öğrencilerimizin rahatlığı ve güvenliği ön planda tutulmaktadır. Bu amaçla yurdumuz 24 saat boyunca bina içi ve bina dışı kapalı devre profesyonel kamera sistemleri ile takip edilmektedir.

Üniversite yaşamınıza huzur katmak ve evinizden uzakta ihtiyaç duyduğunuz her türlü konforu sağlamak için biz hizmetinizdeyiz.

Sizinle şimdi daha büyük bir aileyiz.

İnci Kız Öğrenci Yurdu

İNCİ KIZ ÖĞRENCİ YURDU EKİBİ

Ekibimizle Tanışın

Yeliz BAYDAR

Yeliz BAYDAR

Yurt Müdiresi
Mutlu BAĞCI

Mutlu BAĞCI

Müdire Yardımcısı
Şebnem KÖSE

Şebnem KÖSE

Muhasebe Şefi
gülbahar altınok

gülbahar altınok

Nöbetçi Hemşire
şeref şahin

şeref şahin

Resepsiyon Şefi
Aytül Bulur

Aytül Bulur

Resepsiyon Görevlisi
Derya Meto

Derya Meto

Resepsiyon Görevlisi
Yalçın Demirkıran

Yalçın Demirkıran

Teknik Personel
İnci Kedi

İnci Kedi

Bahçe Sorumlusu